Straipsniai

Klaipėdos apskrities socialdemokratų pasitarimas
  Klaipėdos apskrities socialdemokratų pasitarimas     Antradienį, spalio 20d.,Jūrininkų centre Klaipėdoje vyko LSDP Klaipėdos apskrities skyrių vadovų pasitarimas, kurį vedė LSDP


Už neapmokestinamą pajūrį

Jaunieji socialdemokratai pasisako už neapmokestintą Baltijos pajūrį


Kretingos rajono jaunieji socialdemokratai remia pilietinę iniciatyvą dėl įvažiavimo mokesčio į Palangą panaikinimo kretingiškiams ir ragina Kretingos rajono bendruomenę, ypač aktyvųjį jaunimą, dalyvauti spalio 25 dieną organizuojamame protesto žygyje „Pajūrio apmokestinimui – NE!“.

Mums, jauniesiems socialdemokratams, didžiausia siekiamybė yra socialinis teisingumas, solidarumas, demokratija – visų Kretingos rajono gyventojų gyvenimo kokybė, kuriai ypač atsilieptų įvedamas penkių eurų įvažiavimo į Palangą mokestis.

Dėkojame Kretingos rajono garbės piliečiui Antanui Vinkui už išreikštą palaikymą ir prisidėdami prie kraštiečio išsakytos pozicijos pažymime, kad abu kaimyninius miestus nuo seno sieja glaudūs socialiniai ryšiai – nemaža dalis  kretingiškių vyksta dirbti į Palangą, jų vaikai šiame mieste lanko mokyklas ir darželius. Nepamirškime ir parapijiečių, besilankančių Palangos bažnyčioje, bei tų rajono gyventojų, kurie lanko Palangos kapinėse palaidotus artimuosius – jiems taip pat reikės susimokėti už įvažiavimą į Palangos miestą. Pajūrio zonos apmokestinimas gali ženkliai apriboti kultūros bei turizmo objektų prieinamumą, kuris tiek Kretingos rajono gyventojams, tiek atvykstantiems svečiams turi būti užtikrinamas.

Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimas, keliantis daug klausimų ir pagrįstą kretingiškių pasipiktinimą, turi būti peržiūrimas ir keičiamas. Būdami vieningi galime pasiekti, kad nuo įvažiavimo į Palangą mokesčio Kretingos rajono gyventojai būtų atleisti.

Renginio akimirkos:

111_800x480 

Skelbimai

KVIEČIAME SKIRTI 1 PROCENTĄ SAVO GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO KRETINGOS RAJONO
J. K. Chodkevičiaus g. 10–104 kab., Kretinga Tel.: +370 675 24567 Seimo

Nuorodos

logo_lsdms_1

 

 

butkevicius

 

jaunimieciai

 

socialists